Palubky a dřevo - naše hobby

Palubky - Obložení na chodbě a úložný prostor

Bydlíme v panelákovém bytě a abychom byteček měli trošičku přírodnější - máme ho částečně obložený palubkama:

1)celkový pohled na chodbu-vlevo obložená stěna včetně dveří na WC, vpravo je vidět kousek dveří-to je náš špajs na kompoty,mouku.. a za ním následuje úložný prosto včetně botníku (lépe vidět na další fotce)

2)vlevo zmiňovaný prostorný špajs,nad ním úložný prostor, za ním vchod do úložného prostoru (v nižší části místo na vysavač,koště,kýbl.. ve vyšší části police na sezónní věci-vánoční stromeček,.. a vlevo dole dveře do botníku) boty které nejvíce používáme ukládáme do botníku do kterého se chodí zvenku-tzn.u vchodových dveří-dole - malá dvířka :o)

3)bližší náhled na první fotku

4) bližší náhled na druhou fotku-vlevo od korálků venkovní vstup do botníku,za korálkama úložný prostor, kde botník pokračuje vlevo dole-nad ním police,jinak zbylý nižší prostor na košťata,...-tak do úrovně očí-nad ním další police,vpravo na fotce špajs plus úložný prostor nad ním :)Výše uvedené snímky poslali soutěžící do soutěže
NEJEDNÁ SE O VÝROBKY BIOS Dobříš s.r.o.

Ceník

Ceník palubky / PDF
Provozovatel
Bios, s.r.o.
E-mail: info@biosdobris.cz

U Pivovaru 1898
263 01 Dobříš
IČO: 00670081
DIČ: CZ00670081
O BIOS, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a střešní konstrukce.

Zajišťujeme

Prodáváme

Nově eshop: Dřevoprodej Dobříš

Doporučujeme:

Garážová vrata